+420 776 043 669

Nábytek, kuchyně, vestavěné skříně, dveře
Kontaktujte nás

Kuchyně

Kuchyně je místo, které tvoří ten pravý domov. Na výběr kuchyňské linky by se mělo dbát s takovou pozorností, aby se kuchyně mohla stát Vašim královstvím. Správně vybraná kuchyňská linka také znamená radost z vaření. Zkrátka hledáte-li tu pravou kuchyň pro Vás, je společnost Interiér KLEIN tím pravým místem, protože nakupovat kuchyně u nás je opravdovým potěšením.

Jak si u nás vybrat Vaši novou kuchyň? Kontaktujte nás a nechte si zaměřit rozměry kuchyňské linky a zhotovit grafický návrh kuchyně. Následně si vyberete dekor kuchyňské linky, kování, drátěný program v lince avestavěné spotřebiče, takže společně vytvoříme kuchyň zcela dle Vašich představ, přímo z vašeho domova.

V naší vlastní truhlářské dílně jsme schopni vyrobit kuchyňské linky od základního provedení v laminu až po masiv, takže si sami můžete zvolit provedení Vaší kuchyně. Na Vaši novou kuchyň se můžete těšit již 3-5 týdnů po sepsání smlouvy.

Naše kuchyně a kuchyňské linky realizujeme především v regionech Ostrava, Havířov a Karviná, vyjdeme vstříc samozřejmě i klientům v dalších regionech.

Máte zájem o naše služby nebo máte nějaký dotaz?

Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Interiér KLEIN

Mobil: +420 776 043 669
Tel. 2: +420 596 511 206

Email: info@interierklein.cz

Závada 65
Petrovice u Karviné
735 72