+420 776 043 669

Nábytek, kuchyně, vestavěné skříně, dveře
Kontaktujte nás

O nás

Ve společnosti Interiér KLEIN, se sídlem v Petrovicích u Karviné, vyrábíme v širokém spektru kvalitní interiérový nábytek již od roku 1996. Od této doby využilo naších služeb již několik tisíc spokojených zákazníků nejenom z Karviné, ale také z Ostravy a ze širokého okolí.

Naší doménou je především výroba kuchyní, vestavěných skříní a prodej interiérových dveří. Kuchyň pro Vás navrhneme a také do Vaší kuchyňské linky dodáme a nainstalujeme veškeré spotřebiče a světelné doplňky.

Dále také vyrábíme kancelářský nábytek a hodně žádaný dětský nábytek. Jako doplňkový sortiment do Vašeho domova nabízíme stínící žaluzie a rolety značky Vertex.

K výrobě kuchyní a vestavěných skříní jsme v roce 2002 doplnili náš sortimentu o vysoce kvalitní interiérové dveře a zárubně značek Porta doors, DRE a Agmar, které Vám namontují profesionálně vyškolení technici. V nabídce naleznete exteriérové dveře i interiérové dveře v desítkách provedení a barevností. Vámi vybrané dveře si můžete zakoupit včetně klik a kování značek Domino, Cobra a Twin.

V neposlední řadě zahrnují naše služby i prodej a pokládka Vaší podlahy. Dřevěné i laminátové plovoucí podlahy položíme včetně vyrovnání a nivelizace pokládkové plochy. Ke všem produktům nabízíme ZDARMA konzultaci, zaměření a grafický návrh.

Ze srdce se těšíme na brzké shledání v naší vzorkovně !

Máte zájem o naše služby nebo máte nějaký dotaz?

Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Interiér KLEIN

Mobil: +420 776 043 669
Tel. 2: +420 596 511 206

Email: info@interierklein.cz

Závada 65
Petrovice u Karviné
735 72